SMBJ13A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ13A-13-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 13V 21.5V SMB
Φύλλα δεδομένων: SMBJ13A-13-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ13A-13-F
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ13A-13-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 13V 21.5V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 819802 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ13A-13-F.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 13V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 21.5V
Τάση - Ανάλυση (Min) 14.4V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB
Σειρά SMBJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Αλλα ονόματα SMBJ13A-FDITR
SMBJ13A13F
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 27.9A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αριθμός μέρους βάσης SMBJ13
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMBJ13A-13
SMBJ13A-13
Κατεβάστε: SMBJ13A-13.pdf
RFQ
SMBJ13A R5G
SMBJ13A R5G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ13A R5G.pdf
RFQ
SMBJ13A-HRA
SMBJ13A-HRA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Κατεβάστε: SMBJ13A-HRA.pdf
SMBJ13A
SMBJ13A
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Κατεβάστε: SMBJ13A.pdf
SMBJ13A-E3/52
SMBJ13A-E3/52
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: SMBJ13A-E3/52.pdf
SMBJ13A-HR
SMBJ13A-HR
Κατεβάστε: SMBJ13A-HR.pdf
Κατεβάστε: SMBJ13A.pdf
SMBJ13A-M3/5B
SMBJ13A-M3/5B
Κατεβάστε: SMBJ13A-M3/5B.pdf
SMBJ13A M4G
SMBJ13A M4G
Κατεβάστε: SMBJ13A M4G.pdf
SMBJ13A-M3/52
SMBJ13A-M3/52
Κατεβάστε: SMBJ13A-M3/52.pdf
SMBJ13A-E3/5B
SMBJ13A-E3/5B
Κατεβάστε: SMBJ13A-E3/5B.pdf
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών