SMBJ11A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ11A-13-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 11V 18.2V SMB
Φύλλα δεδομένων: SMBJ11A-13-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ11A-13-F
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ11A-13-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 11V 18.2V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 174960 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ11A-13-F.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 11V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 18.2V
Τάση - Ανάλυση (Min) 12.2V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB
Σειρά SMBJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Αλλα ονόματα SMBJ11A-FDICT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 33A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αριθμός μέρους βάσης SMBJ11 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMBJ11A-HR
SMBJ11A-HR
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 11V 18.2V DO214AA
Σε απόθεμα: 16883 pcs
Κατεβάστε: SMBJ11A-HR.pdf
RFQ
SMBJ11A-HRA
SMBJ11A-HRA
Σε απόθεμα: 19891 pcs
Κατεβάστε: SMBJ11A-HRA.pdf
RFQ
SMBJ11A M4G
SMBJ11A M4G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMBJ11A M4G.pdf
SMBJ11A
SMBJ11A
Κατεβάστε: SMBJ11A.pdf
SMBJ11A-M3/52
SMBJ11A-M3/52
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: SMBJ11A-M3/52.pdf
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Κατεβάστε: SMBJ11A.pdf
SMBJ11A-E3/5B
SMBJ11A-E3/5B
Κατεβάστε: SMBJ11A-E3/5B.pdf
SMBJ11A R5G
SMBJ11A R5G
Κατεβάστε: SMBJ11A R5G.pdf
SMBJ11A-13
SMBJ11A-13
Κατεβάστε: SMBJ11A-13.pdf
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
SMBJ11A-M3/5B
SMBJ11A-M3/5B