SMAJ85A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ85A-13-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 85V 137V SMA
Φύλλα δεδομένων: SMAJ85A-13-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMAJ85A-13-F
Αριθμός εξαρτήματος SMAJ85A-13-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 85V 137V SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1047392 pcs Φύλλο δεδομένων SMAJ85A-13-F.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 85V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 137V
Τάση - Ανάλυση (Min) 94.4V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA Αλλα ονόματα SMAJ85A-FDITR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 2.9A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αριθμός μέρους βάσης SMAJ85
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMAJ85A-M3/5A
SMAJ85A-M3/5A
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 85V 137V DO214AC
Κατεβάστε: SMAJ85A-M3/5A.pdf
RFQ
SMAJ85A
SMAJ85A
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse