SMAJ75A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ75A-13-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 75V 121V SMA
Φύλλα δεδομένων: SMAJ75A-13-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMAJ75A-13-F
Αριθμός εξαρτήματος SMAJ75A-13-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 75V 121V SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 161805 pcs Φύλλο δεδομένων SMAJ75A-13-F.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 75V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 121V
Τάση - Ανάλυση (Min) 83.3V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA Αλλα ονόματα SMAJ75A-FDIDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 3.3A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αριθμός μέρους βάσης SMAJ75 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMAJ75A-TP
SMAJ75A-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Co
Περιγραφή: TVS DIODE 75VWM 121VC SMA
Σε απόθεμα: 821948 pcs
Κατεβάστε: SMAJ75A-TP.pdf
RFQ
SMAJ75A R3G
SMAJ75A R3G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 75V 121V DO214AC
Σε απόθεμα: 561408 pcs
Κατεβάστε: SMAJ75A R3G.pdf
RFQ
SMAJ75A-13
SMAJ75A-13