SMAJ64A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ64A-13-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 64V 103V SMA
Φύλλα δεδομένων: SMAJ64A-13-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMAJ64A-13-F
Αριθμός εξαρτήματος SMAJ64A-13-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 64V 103V SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 751404 pcs Φύλλο δεδομένων SMAJ64A-13-F.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 64V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 103V
Τάση - Ανάλυση (Min) 71.1V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA Αλλα ονόματα SMAJ64A-FDITR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 3.9A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αριθμός μέρους βάσης SMAJ64 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMAJ64A-M3/61
SMAJ64A-M3/61
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 64V 103V DO214AC
Σε απόθεμα: 547663 pcs
Κατεβάστε: SMAJ64A-M3/61.pdf
RFQ
SMAJ6491E3/TR13
SMAJ6491E3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: DIODE ZENER 5.6V 1.5W DO214AC
Κατεβάστε: SMAJ6491E3/TR13.pdf
RFQ
SMAJ64A
SMAJ64A
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Κατεβάστε: SMAJ64A.pdf
SMAJ64A M2G
SMAJ64A M2G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMAJ64A M2G.pdf
SMAJ64A R3G
SMAJ64A R3G
Κατεβάστε: SMAJ64A R3G.pdf
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.