SMAJ6.5A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ6.5A-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 6.5V 11.2V SMA
Φύλλα δεδομένων: SMAJ6.5A-13.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMAJ6.5A-13
Αριθμός εξαρτήματος SMAJ6.5A-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 6.5V 11.2V SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4986 pcs Φύλλο δεδομένων SMAJ6.5A-13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 6.5V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 11.2V
Τάση - Ανάλυση (Min) 7.22V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W Συσκευασία Cut Tape (CT)