SMAJ48A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ48A-13-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 48V 77.4V SMA
Φύλλα δεδομένων: SMAJ48A-13-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMAJ48A-13-F
Αριθμός εξαρτήματος SMAJ48A-13-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 48V 77.4V SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 495585 pcs Φύλλο δεδομένων SMAJ48A-13-F.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 48V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 77.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 53.3V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA Αλλα ονόματα SMAJ48A-FDICT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 5.2A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αριθμός μέρους βάσης SMAJ48
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMAJ48A R3G
SMAJ48A R3G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 48V 77.4V DO214AC
Σε απόθεμα: 549280 pcs
Κατεβάστε: SMAJ48A R3G.pdf
RFQ
SMAJ48A-E3/5A
SMAJ48A-E3/5A
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: SMAJ48A-E3/5A.pdf
RFQ
SMAJ48A-M3/5A
SMAJ48A-M3/5A
Κατεβάστε: SMAJ48A-M3/5A.pdf
SMAJ48A
SMAJ48A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: SMAJ48A.pdf
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Κατεβάστε: SMAJ48A.pdf
SMAJ48A-13
SMAJ48A-13
Κατεβάστε: SMAJ48A-13.pdf
SMAJ48A-QH
SMAJ48A-QH
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: SMAJ48A-QH.pdf
SMAJ48A-Q
SMAJ48A-Q
Κατεβάστε: SMAJ48A-Q.pdf
SMAJ48A M2G
SMAJ48A M2G