SMAJ24A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ24A-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 24V 38.9V SMA
Φύλλα δεδομένων: SMAJ24A-13.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMAJ24A-13
Αριθμός εξαρτήματος SMAJ24A-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 24V 38.9V SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4244 pcs Φύλλο δεδομένων SMAJ24A-13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 24V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 38.9V
Τάση - Ανάλυση (Min) 26.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W Συσκευασία Cut Tape (CT)