SMAJ20CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ20CA-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 20V 32.4V SMA
Φύλλα δεδομένων: SMAJ20CA-13.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMAJ20CA-13
Αριθμός εξαρτήματος SMAJ20CA-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 20V 32.4V SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4477 pcs Φύλλο δεδομένων SMAJ20CA-13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 20V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 32.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 22.2V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA
Αλλα ονόματα SMAJ20CADIDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 12.3A