SMAJ15A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ15A-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 15V 24.4V SMA
Φύλλα δεδομένων: SMAJ15A-13.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMAJ15A-13
Αριθμός εξαρτήματος SMAJ15A-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 15V 24.4V SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5049 pcs Φύλλο δεδομένων SMAJ15A-13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 15V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 24.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 16.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W Συσκευασία Cut Tape (CT)