SMAJ150CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ150CA-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 150V 243V SMA
Φύλλα δεδομένων: SMAJ150CA-13.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMAJ150CA-13
Αριθμός εξαρτήματος SMAJ150CA-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 150V 243V SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4841 pcs Φύλλο δεδομένων SMAJ150CA-13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 150V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 243V
Τάση - Ανάλυση (Min) 167V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 1.6A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -