SMAJ13CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ13CA-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 13V 21.5V SMA
Φύλλα δεδομένων: SMAJ13CA-13.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMAJ13CA-13
Αριθμός εξαρτήματος SMAJ13CA-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 13V 21.5V SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5793 pcs Φύλλο δεδομένων SMAJ13CA-13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 13V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 21.5V
Τάση - Ανάλυση (Min) 14.4V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA
Αλλα ονόματα SMAJ13CADIDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 18.6A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
Αριθμός μέρους βάσης SMAJ13 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMAJ13CA-13-F
SMAJ13CA-13-F
Σε απόθεμα: 478507 pcs
Κατεβάστε: SMAJ13CA-13-F.pdf
RFQ
SMAJ13C-E3/5A
SMAJ13C-E3/5A
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 13V 23.8V DO214AC
Σε απόθεμα: 4521 pcs
Κατεβάστε: SMAJ13C-E3/5A.pdf
RFQ
SMAJ13CA R3G
SMAJ13CA R3G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AC
Κατεβάστε: SMAJ13CA R3G.pdf
SMAJ13CA-E3/61
SMAJ13CA-E3/61
Κατεβάστε: SMAJ13CA-E3/61.pdf
SMAJ13CA-Q
SMAJ13CA-Q
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: SMAJ13CA-Q.pdf
SMAJ13CA M2G
SMAJ13CA M2G
Κατεβάστε: SMAJ13CA M2G.pdf
SMAJ13CA-M3/5A
SMAJ13CA-M3/5A
Κατεβάστε: SMAJ13CA-M3/5A.pdf
SMAJ13CA-M3/61
SMAJ13CA-M3/61
Κατεβάστε: SMAJ13CA-M3/61.pdf
SMAJ13CA
SMAJ13CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: SMAJ13CA.pdf
SMAJ13CA-E3/5A
SMAJ13CA-E3/5A
Κατεβάστε: SMAJ13CA-E3/5A.pdf
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Κατεβάστε: SMAJ13CA.pdf
SMAJ13C-E3/61
SMAJ13C-E3/61
Κατεβάστε: SMAJ13C-E3/61.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών