SMAJ100CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ100CA-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 100V 162V SMA
Φύλλα δεδομένων: SMAJ100CA-13.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMAJ100CA-13
Αριθμός εξαρτήματος SMAJ100CA-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 100V 162V SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5348 pcs Φύλλο δεδομένων SMAJ100CA-13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 100V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 162V
Τάση - Ανάλυση (Min) 111V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 2.5A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 Αριθμός μέρους βάσης SMAJ100
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMAJ100CA-M3/5A
SMAJ100CA-M3/5A
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 100V 162V DO214AC
Σε απόθεμα: 504790 pcs
Κατεβάστε: SMAJ100CA-M3/5A.pdf
RFQ
SMAJ100CA
SMAJ100CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Σε απόθεμα: 737457 pcs
Κατεβάστε: SMAJ100CA.pdf
RFQ
SMAJ100CA-TP
SMAJ100CA-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Κατεβάστε: SMAJ100CA-TP.pdf
SMAJ100C-E3/61
SMAJ100C-E3/61
Περιγραφή: TVS DIODE 100V 179V DO214AC
Κατεβάστε: SMAJ100C-E3/61.pdf
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Κατεβάστε: SMAJ100CA.pdf
SMAJ100CA-M3/61
SMAJ100CA-M3/61
Κατεβάστε: SMAJ100CA-M3/61.pdf
SMAJ100CA-13-F
SMAJ100CA-13-F
Κατεβάστε: SMAJ100CA-13-F.pdf
SMAJ100CA R3G
SMAJ100CA R3G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMAJ100CA R3G.pdf
SMAJ100CA-E3/5A
SMAJ100CA-E3/5A
Κατεβάστε: SMAJ100CA-E3/5A.pdf
SMAJ100CA M2G
SMAJ100CA M2G
Κατεβάστε: SMAJ100CA M2G.pdf
SMAJ100CA-E3/61
SMAJ100CA-E3/61
Κατεβάστε: SMAJ100CA-E3/61.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών