SDT5H100P5-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDT5H100P5-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5
Φύλλα δεδομένων: SDT5H100P5-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDT5H100P5-13
Αριθμός εξαρτήματος SDT5H100P5-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 361608 pcs Φύλλο δεδομένων SDT5H100P5-13.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 620mV @ 5A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PowerDI™ 5 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση PowerDI™ 5 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 100V 5A Surface Mount PowerDI™ 5 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 100V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 5A Χωρητικότητα @ VR, F -