SDM8M100P5-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM8M100P5-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 100V 8A POWERDI 5
Φύλλα δεδομένων: SDM8M100P5-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDM8M100P5-13
Αριθμός εξαρτήματος SDM8M100P5-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 8A POWERDI 5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 394214 pcs Φύλλο δεδομένων SDM8M100P5-13.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 850mV @ 8A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PowerDI™ 5 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση PowerDI™ 5 Αλλα ονόματα SDM8M100P5-13-ND
SDM8M100P5-13DITR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 100V 8A Surface Mount PowerDI™ 5
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.5µA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 8A
Χωρητικότητα @ VR, F 168pF @ 4V
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SDM40E20LS-7-F
SDM40E20LS-7-F
Περιγραφή: DIODE ARRAY SCHOTTKY 20V SOT23-3
Κατεβάστε: SDM40E20LS-7-F.pdf
RFQ
SDMG0340L-7-F
SDMG0340L-7-F
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOT323
Κατεβάστε: SDMG0340L-7-F.pdf
RFQ
SDMBRV
SDMBRV
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: BIT SET ASSORTED W/HOLDER 7PC
Κατεβάστε:
SDM40E20LA-7
SDM40E20LA-7
Κατεβάστε: SDM40E20LA-7.pdf
SDMBR2
SDMBR2
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: NUT/SCREWDRIVER SET W/CASE 34PC
Κατεβάστε:
SDMBR1
SDMBR1
Περιγραφή: DURA-DRIVER,39PC,RATCHET MECHANI
SDM36-9-UDC-P6R
SDM36-9-UDC-P6R
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Περιγραφή: AC-DC, 9 VDC, 4 A, SW, C8 DESK-T