SDM1U100S1F-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123F
Φύλλα δεδομένων: SDM1U100S1F-7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDM1U100S1F-7
Αριθμός εξαρτήματος SDM1U100S1F-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 457364 pcs Φύλλο δεδομένων SDM1U100S1F-7.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 770mV @ 1A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123F Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOD-123F Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 100V 1A Surface Mount SOD-123F Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 150nA @ 100V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 1A Χωρητικότητα @ VR, F 42pF @ 4V, 1MHz