SBR60A100CT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SBR 100V 30A TO220AB
Φύλλα δεδομένων: SBR60A100CT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBR60A100CT
Αριθμός εξαρτήματος SBR60A100CT Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ARRAY SBR 100V 30A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74898 pcs Φύλλο δεδομένων SBR60A100CT.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 840mV @ 30A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά SBR® Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα SBR60A100CTDI
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Diode Τύπος Super Barrier
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 30A Through Hole TO-220-3
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500µA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 30A