SBR4U130LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR4U130LP-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE SBR 130V 4A 8DFN
Φύλλα δεδομένων: SBR4U130LP-7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBR4U130LP-7
Αριθμός εξαρτήματος SBR4U130LP-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE SBR 130V 4A 8DFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 181411 pcs Φύλλο δεδομένων SBR4U130LP-7.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 750mV @ 4A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 130V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή U-DFN3030-8 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά SBR® Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerUDFN Αλλα ονόματα SBR4U130LP-7DI
SBR4U130LP-7DI-ND
SBR4U130LP-7DITR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Super Barrier
Λεπτομερής περιγραφή Diode Super Barrier 130V 4A Surface Mount U-DFN3030-8 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 130V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 4A Χωρητικότητα @ VR, F -