SBR30A100CTE
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR30A100CTE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SBR 100V 15A TO262
Φύλλα δεδομένων: SBR30A100CTE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBR30A100CTE
Αριθμός εξαρτήματος SBR30A100CTE Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ARRAY SBR 100V 15A TO262 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66346 pcs Φύλλο δεδομένων SBR30A100CTE.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 800mV @ 15A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-262 Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά SBR® Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Αλλα ονόματα 1034-SBR30A100CTE
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος Super Barrier Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 15A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 100V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 15A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SBR30A100CTFP
SBR30A100CTFP
Περιγραφή: DIODE ARRAY SBR 100V 15A ITO220
Σε απόθεμα: 66591 pcs
Κατεβάστε: SBR30A100CTFP.pdf
RFQ
SBR30A120CTFP
SBR30A120CTFP
Περιγραφή: DIODE ARRAY SBR 120V 15A ITO220
Σε απόθεμα: 70399 pcs
Κατεβάστε: SBR30A120CTFP.pdf
RFQ
SBR30A100CTE-G
SBR30A100CTE-G
Περιγραφή: DIODE SBR 15A 100V TO262
Κατεβάστε: SBR30A100CTE-G.pdf
SBR30A150CT
SBR30A150CT
Περιγραφή: DIODE ARRAY SBR 150V 15A TO220AB
Κατεβάστε: SBR30A150CT.pdf
SBR30A100CT
SBR30A100CT
Περιγραφή: DIODE ARRAY SBR 100V 15A TO220AB