SBR2A40SA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR2A40SA-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE SBR 40V 2A SMA
Φύλλα δεδομένων: SBR2A40SA-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBR2A40SA-13
Αριθμός εξαρτήματος SBR2A40SA-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE SBR 40V 2A SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 349225 pcs Φύλλο δεδομένων SBR2A40SA-13.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 550mV @ 2A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 40V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά SBR® Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA Αλλα ονόματα SBR2A40SA-13DICT
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Diode Τύπος Super Barrier Λεπτομερής περιγραφή Diode Super Barrier 40V 2A Surface Mount SMA
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500µA @ 40V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 2A