QZX363C15-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
QZX363C15-7-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER ARRAY 15V SOT363
Φύλλα δεδομένων: QZX363C15-7-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του QZX363C15-7-F
Αριθμός εξαρτήματος QZX363C15-7-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER ARRAY 15V SOT363 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 420014 pcs Φύλλο δεδομένων QZX363C15-7-F.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 15V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-363
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 30 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode Array 2 Pair Common Anode 15V 200mW ±5% SOT-363 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 10.5V