PT7M8218B33CEX
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PT7M8218B33CEX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 300MA SC70-5
Φύλλα δεδομένων: PT7M8218B33CEX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PT7M8218B33CEX Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 300MA SC70-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4888 pcs Φύλλο δεδομένων PT7M8218B33CEX.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.15V @ 150mA (Typ) Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-70-5 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 75dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα PT7M8218B33CEX-ND
PT7M8218B33CEXDITR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA SC-70-5 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 50µA
Τρέχουσες - εξόδου 300mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable