PDS5100HQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PDS5100HQ-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI5
Φύλλα δεδομένων: PDS5100HQ-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PDS5100HQ-13
Αριθμός εξαρτήματος PDS5100HQ-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87308 pcs Φύλλο δεδομένων PDS5100HQ-13.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 710mV @ 5A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PowerDI™ 5 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση PowerDI™ 5 Αλλα ονόματα PDS5100HQ-13DIDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 100V 5A Surface Mount PowerDI™ 5
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3.5µA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 5A