P6SMAJ7.5ADF-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
P6SMAJ7.5ADF-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 7.5V 12.9V DFLAT
Φύλλα δεδομένων: P6SMAJ7.5ADF-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος P6SMAJ7.5ADF-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 7.5V 12.9V DFLAT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 484935 pcs Φύλλο δεδομένων P6SMAJ7.5ADF-13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 7.5V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 12.9V
Τάση - Ανάλυση (Min) 8.33V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D-Flat
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, Flat Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 46.5A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
P6SMAJ64ADF-13
P6SMAJ64ADF-13
Περιγραφή: TVS DIODE 64V 103V DFLAT
Σε απόθεμα: 444492 pcs
Κατεβάστε: P6SMAJ64ADF-13.pdf
RFQ
P6SMAJ85ADF
P6SMAJ85ADF
Περιγραφή: TVS DIODE 85V 137V DFLAT
Κατεβάστε: P6SMAJ85ADF.pdf
RFQ
P6SMAJ7.5ADF
P6SMAJ7.5ADF
Κατεβάστε: P6SMAJ7.5ADF.pdf
P6SMAJ8.0ADF-13
P6SMAJ8.0ADF-13
Περιγραφή: TVS DIODE 8V 13.6V DFLAT
Κατεβάστε: P6SMAJ8.0ADF-13.pdf
P6SMAJ70ADF-13
P6SMAJ70ADF-13
Περιγραφή: TVS DIODE 70V 113V DFLAT
Κατεβάστε: P6SMAJ70ADF-13.pdf
P6SMAJ75ADF-13
P6SMAJ75ADF-13
Περιγραφή: TVS DIODE 75V 121V DFLAT