MBR5H150VPB-G1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MBR5H150VPB-G1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO27
Φύλλα δεδομένων: MBR5H150VPB-G1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MBR5H150VPB-G1 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO27 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4102 pcs Φύλλο δεδομένων MBR5H150VPB-G1.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 920mV @ 5A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-27 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-201AA, DO-27, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 150V 5A Through Hole DO-27 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 8µA @ 150V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 5A Χωρητικότητα @ VR, F -