JX7011E0059.000000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
JX7011E0059.000000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος OSCILLATOR XO 59.000MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: JX7011E0059.000000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος JX7011E0059.000000 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή OSCILLATOR XO 59.000MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69333 pcs Φύλλο δεδομένων JX7011E0059.000000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά SaRonix-eCera™ JX
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Αλλα ονόματα JX7011E0059.000000TR
JX7011E0059000000
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 59MHz Λεπτομερής περιγραφή 59MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 45mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 20mA