GBJ25005-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
GBJ25005-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος RECT BRIDGE GPP 50V 25A GBJ
Φύλλα δεδομένων: GBJ25005-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
15 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GBJ25005-F
Αριθμός εξαρτήματος GBJ25005-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή RECT BRIDGE GPP 50V 25A GBJ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59878 pcs Φύλλο δεδομένων GBJ25005-F.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) 50V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.05V @ 12.5A
Τεχνολογία Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή GBJ
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SIP, GBJ Αλλα ονόματα GBJ25005-FDI
GBJ25005F
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος Single Phase Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Through Hole GBJ
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 50V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 25A