GBJ15005-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
GBJ15005-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος RECT BRIDGE GPP 50V 15A GBJ
Φύλλα δεδομένων: GBJ15005-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
15 pcs
105 pcs
510 pcs
1005 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GBJ15005-F
Αριθμός εξαρτήματος GBJ15005-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή RECT BRIDGE GPP 50V 15A GBJ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84054 pcs Φύλλο δεδομένων GBJ15005-F.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) 50V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.05V @ 7.5A
Τεχνολογία Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή GBJ
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SIP, GBJ Αλλα ονόματα GBJ15005-FDI
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος Single Phase Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Through Hole GBJ
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 50V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 15A
Αριθμός μέρους βάσης GBJ15005
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
GBJ15005