FK5000022
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FK5000022 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FK5000022
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος OSCILLATOR XO 50.000MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: FK5000022.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FK5000022
Αριθμός εξαρτήματος FK5000022 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή OSCILLATOR XO 50.000MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20908 pcs Φύλλο δεδομένων FK5000022.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά SaRonix-eCera™ FK
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.045" (1.15mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 50MHz
Λεπτομερής περιγραφή 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 18mA