DZT3150-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DZT3150-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TRANS NPN 25V 5A SOT-223
Φύλλα δεδομένων: DZT3150-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DZT3150-13
Αριθμός εξαρτήματος DZT3150-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TRANS NPN 25V 5A SOT-223 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 395804 pcs Φύλλο δεδομένων DZT3150-13.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 25V VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 200mA, 4A
transistor Τύπος NPN Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-223
Σειρά - Ισχύς - Max 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-261-4, TO-261AA
Αλλα ονόματα DZT315013
DZT3150DITR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Συχνότητα - Μετάβαση 150MHz Λεπτομερής περιγραφή Bipolar (BJT) Transistor NPN 25V 5A 150MHz 1W Surface Mount SOT-223
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 250 @ 500mA, 2V Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 1µA (ICBO)
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 5A Αριθμός μέρους βάσης DZT3150