DZ23C7V5-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DZ23C7V5-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER ARRAY 7.5V SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: DZ23C7V5-7.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DZ23C7V5-7
Αριθμός εξαρτήματος DZ23C7V5-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER ARRAY 7.5V SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4382 pcs Φύλλο δεδομένων DZ23C7V5-7.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 Σειρά -
Ισχύς - Max 300mW Συσκευασία Cut Tape (CT)