DZ23C4V3-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DZ23C4V3-7-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER ARRAY 4.3V SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: DZ23C4V3-7-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DZ23C4V3-7-F
Αριθμός εξαρτήματος DZ23C4V3-7-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER ARRAY 4.3V SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1169549 pcs Φύλλο δεδομένων DZ23C4V3-7-F.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 Σειρά -
Ισχύς - Max 300mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Αλλα ονόματα DZ23C4V3-FDITR
DZ23C4V37F
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 95 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode Array 1 Pair Common Cathode 4.3V 300mW ±5% SOT-23-3