DZ23C3V6-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DZ23C3V6-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER ARRAY 3.6V SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: DZ23C3V6-7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DZ23C3V6-7
Αριθμός εξαρτήματος DZ23C3V6-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER ARRAY 3.6V SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 398583 pcs Φύλλο δεδομένων DZ23C3V6-7.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 3.6V Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 Σειρά -
Ισχύς - Max 300mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)