DZ23C20-7-F
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER ARRAY 20V SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: DZ23C20-7-F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DZ23C20-7-F
Αριθμός εξαρτήματος DZ23C20-7-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER ARRAY 20V SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 838824 pcs Φύλλο δεδομένων DZ23C20-7-F.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 20V Ανοχή ±6%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 Σειρά -
Ισχύς - Max 300mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 50 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode Array 1 Pair Common Cathode 20V 300mW ±6% SOT-23-3
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 15V Διαμόρφωση 1 Pair Common Cathode