DSR6V600P5-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DSR6V600P5-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 600V 6A POWERDI5
Φύλλα δεδομένων: DSR6V600P5-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSR6V600P5-13
Αριθμός εξαρτήματος DSR6V600P5-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 6A POWERDI5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 387059 pcs Φύλλο δεδομένων DSR6V600P5-13.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 3V @ 6A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 600V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PowerDI™ 5 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά DIODESTAR™ Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 35ns
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση PowerDI™ 5
Αλλα ονόματα 1034-DSR6V600P5-13DITR Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 600V 6A Surface Mount PowerDI™ 5 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 600V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 6A Χωρητικότητα @ VR, F 4.1pF @ 4V, 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSR850-0
DSR850-0
Κατασκευαστές: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Περιγραφή: POWER SHELF FOR DS850 POWER SUPP
Σε απόθεμα: 368 pcs
Κατεβάστε: DSR850-0.pdf
RFQ
DSR6V600P5-13
DSR6V600P5-13