DMPH1006UPS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMPH1006UPS-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος MOSFET P-CH 12V 80A POWERDI5060
Φύλλα δεδομένων: DMPH1006UPS-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DMPH1006UPS-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή MOSFET P-CH 12V 80A POWERDI5060 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 142267 pcs Φύλλο δεδομένων DMPH1006UPS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±8V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PowerDI5060-8
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 6 mOhm @ 15A, 4.5V
Έκλυση ενέργειας (Max) 3.2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerTDFN Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 6334pF @ 10V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 124nC @ 8V FET Τύπος P-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 2.5V, 4.5V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 12V Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 12V 80A (Tc) 3.2W Surface Mount PowerDI5060-8
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)