DMNH4006SPSQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMNH4006SPSQ-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος MOSFET NCH 40V 110A POWERDI
Φύλλα δεδομένων: DMNH4006SPSQ-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DMNH4006SPSQ-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή MOSFET NCH 40V 110A POWERDI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90602 pcs Φύλλο δεδομένων DMNH4006SPSQ-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) 20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PowerDI5060-8
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 7 mOhm @ 50A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 1.6W (Ta) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerTDFN Αλλα ονόματα DMNH4006SPSQ-13-ND
DMNH4006SPSQ-13DITR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2280pF @ 25V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 40V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 40V 110A (Tc) 1.6W (Ta) Surface Mount PowerDI5060-8 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 110A (Tc)