DMNH10H028SK3-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMNH10H028SK3-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 55A TO252
Φύλλα δεδομένων: DMNH10H028SK3-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DMNH10H028SK3-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 55A TO252 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 106445 pcs Φύλλο δεδομένων DMNH10H028SK3-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-252, (D-Pak)
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 28 mOhm @ 20A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2W (Ta) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Αλλα ονόματα DMNH10H028SK3-13DITR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2245pF @ 50V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 36nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 55A (Tc) 2W (Ta) Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 55A (Tc)