DMN6013LFGQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN6013LFGQ-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος MOSFET NCH 60V 10.3A POWERDI
Φύλλα δεδομένων: DMN6013LFGQ-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DMN6013LFGQ-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή MOSFET NCH 60V 10.3A POWERDI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 148264 pcs Φύλλο δεδομένων DMN6013LFGQ-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PowerDI3333-8
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 13 mOhm @ 10A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 1W (Ta) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerVDFN Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2577pF @ 30V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 55.4nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 60V 10.3A (Ta), 45A (Tc) 1W (Ta) Surface Mount PowerDI3333-8 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 10.3A (Ta), 45A (Tc)