DMN2028USS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN2028USS-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 20V 7.3A 8SO
Φύλλα δεδομένων: DMN2028USS-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DMN2028USS-13
Αριθμός εξαρτήματος DMN2028USS-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή MOSFET N-CH 20V 7.3A 8SO Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 228619 pcs Φύλλο δεδομένων DMN2028USS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.3V @ 250µA Vgs (Max) ±8V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SO
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 20 mOhm @ 9.4A, 4.5V
Έκλυση ενέργειας (Max) 1.56W (Ta) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Αλλα ονόματα DMN2028USS-13DITR
DMN2028USS13
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1000pF @ 10V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 11.6nC @ 4.5V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 1.5V, 4.5V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 20V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 20V 7.3A (Ta) 1.56W (Ta) Surface Mount 8-SO
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 7.3A (Ta)