DMN15H310SE-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN15H310SE-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 150V 2A SOT223
Φύλλα δεδομένων: DMN15H310SE-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DMN15H310SE-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή MOSFET N-CH 150V 2A SOT223 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 91559 pcs Φύλλο δεδομένων DMN15H310SE-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-223
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 310 mOhm @ 1.5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 1.9W (Ta) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση TO-261-4, TO-261AA Αλλα ονόματα DMN15H310SE-13DICT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 405pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 8.7nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 150V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 150V 2A (Ta), 7.1A (Tc) 1.9W (Ta) Surface Mount SOT-223
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 2A (Ta), 7.1A (Tc)