DMC25D0UVT-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N/P-CH 25V/30V TSOT26
Φύλλα δεδομένων: DMC25D0UVT-7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DMC25D0UVT-7
Αριθμός εξαρτήματος DMC25D0UVT-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή MOSFET N/P-CH 25V/30V TSOT26 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 356305 pcs Φύλλο δεδομένων DMC25D0UVT-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.5V @ 250µA Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TSOT-26
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 4 Ohm @ 400mA, 4.5V
Ισχύς - Max 1.2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 Αλλα ονόματα DMC25D0UVT-7DITR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 26.2pF @ 10V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 0.7nC @ 8V
FET Τύπος N and P-Channel FET Χαρακτηριστικό Standard
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 25V, 30V Λεπτομερής περιγραφή Mosfet Array N and P-Channel 25V, 30V 400mA, 3.2A 1.2W Surface Mount TSOT-26
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 400mA, 3.2A