DESDA5V3L-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DESDA5V3L-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 3V 15V SOT23
Φύλλα δεδομένων: DESDA5V3L-7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DESDA5V3L-7
Αριθμός εξαρτήματος DESDA5V3L-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 3V 15V SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1913001 pcs Φύλλο δεδομένων DESDA5V3L-7.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 3V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 15V
Τάση - Ανάλυση (Min) 5.3V Μονοκατευθυντικά κανάλια 2
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 300W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Αλλα ονόματα DESDA5V3L7
DESDA5V3LDITR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 20A (8/20µs)