D3V3F8U9LP3810-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D3V3F8U9LP3810-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE PP U-DFN3810-9
Φύλλα δεδομένων: D3V3F8U9LP3810-7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D3V3F8U9LP3810-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Διαθέσιμη ποσότητα 890653 pcs Φύλλο δεδομένων D3V3F8U9LP3810-7.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 3.3V (Max) Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 5V (Typ)
Τάση - Ανάλυση (Min) 5.5V Μονοκατευθυντικά κανάλια 8
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή U-DFN3810-9
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 32W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 9-UDFN Αλλα ονόματα D3V3F8U9LP3810-7DITR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 0.55pF @ 1MHz εφαρμογές General Purpose