D14V0S1U2WS-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 14V 26V SOD323
Φύλλα δεδομένων: D14V0S1U2WS-7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του D14V0S1U2WS-7
Αριθμός εξαρτήματος D14V0S1U2WS-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 14V 26V SOD323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 480460 pcs Φύλλο δεδομένων D14V0S1U2WS-7.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 14V (Max) Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 26V
Τάση - Ανάλυση (Min) 14.5V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1300W (1.3kW) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση SC-76, SOD-323 Αλλα ονόματα D14V0S1U2WS-7DICT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 50A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 360pF @ 1MHz εφαρμογές General Purpose