D12V0H1U2LP-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D12V0H1U2LP-7B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 12V 23V DFN1006-2
Φύλλα δεδομένων: D12V0H1U2LP-7B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D12V0H1U2LP-7B Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 12V 23V DFN1006-2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 507463 pcs Φύλλο δεδομένων D12V0H1U2LP-7B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 12V (Max) Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 23V
Τάση - Ανάλυση (Min) 13.3V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή X1-DFN1006-2
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 300W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1006 Metric) Αλλα ονόματα D12V0H1U2LP-7BDICT
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 13A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 80pF @ 1MHz εφαρμογές General Purpose