BZX84C9V1S-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C9V1S-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER ARRAY 9.1V SOT363
Φύλλα δεδομένων: BZX84C9V1S-7.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX84C9V1S-7
Αριθμός εξαρτήματος BZX84C9V1S-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER ARRAY 9.1V SOT363 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 884380 pcs Φύλλο δεδομένων BZX84C9V1S-7.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 9.1V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±6% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-363
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Αλλα ονόματα BZX84C9V1S7 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 15 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode Array 2 Independent 9.1V 200mW ±6% SOT-363
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500nA @ 6V Διαμόρφωση 2 Independent