BZX84C8V2S-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C8V2S-7-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER ARRAY 8.2V SOT363
Φύλλα δεδομένων: BZX84C8V2S-7-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX84C8V2S-7-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER ARRAY 8.2V SOT363 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 860693 pcs Φύλλο δεδομένων BZX84C8V2S-7-F.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 8.2V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±6% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-363
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Αλλα ονόματα BZX84C8V2S-FDITR Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 15 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode Array 2 Independent 8.2V 200mW ±6% SOT-363 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 700nA @ 5V
Διαμόρφωση 2 Independent Αριθμός μέρους βάσης BZX84C8V2S
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX84C9V1
BZX84C9V1
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: DIODE ZENER 9.1V 350MW SOT23-3
Κατεβάστε: BZX84C9V1.pdf
RFQ
BZX84C8V2ET3
BZX84C8V2ET3
Περιγραφή: DIODE ZENER 8.2V 225MW SOT23-3
Κατεβάστε: BZX84C8V2ET3.pdf
RFQ
BZX84C8V2_D87Z
BZX84C8V2_D87Z
Περιγραφή: DIODE ZENER 8.2V 350MW SOT23-3
Κατεβάστε: BZX84C8V2_D87Z.pdf
BZX84C8V2LT1G
BZX84C8V2LT1G
Κατεβάστε: BZX84C8V2LT1G.pdf
BZX84C8V2LT3
BZX84C8V2LT3
Κατεβάστε: BZX84C8V2LT3.pdf
BZX84C8V2S-7
BZX84C8V2S-7