BZX84C7V5W-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C7V5W-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 7.5V 200MW SOT323
Φύλλα δεδομένων: BZX84C7V5W-7.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX84C7V5W-7
Αριθμός εξαρτήματος BZX84C7V5W-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER 7.5V 200MW SOT323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6032 pcs Φύλλο δεδομένων BZX84C7V5W-7.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±6% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-323
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW