BZX84C5V1TS-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C5V1TS-7-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER ARRAY 5.1V SOT363
Φύλλα δεδομένων: BZX84C5V1TS-7-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX84C5V1TS-7-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER ARRAY 5.1V SOT363 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 753133 pcs Φύλλο δεδομένων BZX84C5V1TS-7-F.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 5.1V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±6% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-363
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Αλλα ονόματα BZX84C5V1TS-FDITR
BZX84C5V1TS7F
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 60 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode Array 3 Independent 5.1V 200mW ±6% SOT-363 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 2µA @ 2V